o Yu yu hakusho!

3. února 2007 v 11:53 | Anko
Takže Yusuke Urameshi je normální teenager s pověstí záškoláka a toho nejhoršího kluka na škole.Tento název si zasloužil tím že se neustále s někým pere.
Jednoho dne se však stane něco neobyčejného: Yusuke se snaží zachránit malého chlapce před autem , sám se však nechá přejet.
Aby si Yusuke zasloužil život musí splnit úkoly jedním z nich je vychovat z vajíčka které mu dá Koenema tvora, který bude odrazem jeho duše.Yusukemu s později z vajíčka vylíhne roztomilý Poo.Když se Yusukemu podaří obživnout stává se detektivem světa duchů-to znamená že může vidět netvory.Rozvíjí svoje schopnosti pod vedením své učitelky Genkai.
Dostane úkol při němž se setka s Kuramou a Hieiem, s nimiž se později Koenma rozhodne sestavit tým.Do týmu se dostane i Yusukeho spolužák Kuwabara, pátým členem týmu Urameshi se stává tajemná bojovnice.Když je tým Urameshi připraven mohou se vydat na turnaj Černých Bojových umění.Tam je Yusukemu před finálovým zápasem předáno duchovní jádro které měla dříve Genkai. Yusuke musí vydržet nesnesitelnou bolest.Po tom se Genkai utkala se svým nepřítelem a nepřítelem Yusukeho-Togurem, bohužel zemřela a Botan(poslíček mezi světem lidí a světem duchů) ji musí vzít do světa duchů!Yusuke musí překonat smrt Genkai a čeká na osudný zápas... Při bitvě s Togurem Yusuke vyhraje a předvede své schopnosti.
Při dalším dobrodruštvím svede souboj se Sunsium při kterém se dozví co byl zač jeho otec.Vydává se zesílit do Zásvětí kde musí přemoci 3 nejsilnější démony které mají s Yusukem,Kuramou a Hieiem společného více než bychom řekly...Yusuke pak jako právoplatný dědic uspořádá souboj ve kterém se nedostane do finále,ale jeho cíl je splněn!Démoni a jiná stvoření ze zásvětí nechájí svět lidí na pokoji....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.